Compal


Compal light napój portugalski o smaku mango+pomarańcza 330 ml Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Compal light napój portugalski o smaku mango+pomarańcza 330 ml Compal LIGHT powstał gdy zaczęliśmy sobie wyobrażać jak byśmy się czuli, gdyby można było korzystać ze wszystkich dobrych rzeczy w życiu, bez ograniczeń i bez poczucia winy.Tak przygotowaliśmy recepturę nektaru, który jest zbalansowany, pełen smaku i zawiera jedynie połowę kalorii!

 

 

 
Compal light napój portugalski o smaku mango+marakuja 1 litr Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Compal light  napój portugalski o smaku mango+marakuja 1 litr Compal LIGHT powstał gdy zaczęliśmy sobie wyobrażać jak byśmy się czuli, gdyby można było korzystać ze wszystkich dobrych rzeczy w życiu, bez ograniczeń i bez poczucia winy. Tak przygotowaliśmy recepturę nektaru, który jest zbalansowany, pełen smaku i zawiera jedynie połowę kalorii!

 

 

 
Compal Vital AntiOx: napój portugalski o smaku czerwonych owoców 330 ml Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image Napój bogaty w antyoksydanty, które odgrywają wiodącą rolę w zapobieganiu uszkodzeniom komórek, procesom starzenia się i wielu chorobom. Przeciwutleniacze z nektarów Compal Vital AntiOx reprezentują moc owoców chroniących komórki.

 

 

 
Compal Vital AntiOx: napój portugalski o smaku pomarańcza+marchew+mango 330ml Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Compal Vital AntiOx: napój portugalski o smaku pomarańcza+marchew+mango 330ml Napój bogaty w antyoksydanty, które odgrywają wiodącą rolę w zapobieganiu uszkodzeniom komórek, procesom starzenia się i wielu chorobom. Przeciwutleniacze z nektarów Compal Vital AntiOx reprezentują moc owoców chroniących komórki.

 

 

 
Compal Vital AntiOx: 100% soku z portugalskich pomidorów 200ml Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Compal Vital AntiOx: 100% soku z portugalskich pomidorów 200ml Sok bogaty w antyoksydanty, które odgrywają wiodącą rolę w zapobieganiu uszkodzeniom komórek, procesom starzenia się i wielu chorobom. Przeciwutleniacze z nektarów Compal Vital AntiOx reprezentują moc owoców chroniących komórki.

 

 

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 18